ליגת העל 2023/2024 נושא רשמי

סמל אישי של משתמש
רק מכבי
אגדה ירוקה

Re: ליגת העל 2023/2024 נושא רשמי

שליחה על ידי רק מכבי »

אחד מאנשי הצוות החדשים במכבי ת"א יהיה דומיניק פרייס, אנליסט שעבד בליברפול במשך שנים ארוכות, תחילה במחלקת הנוער, ובהמשך גם בקבוצה הבוגרת. ב-2020 הצטרף לבלקפול, כאשר בן מנספורד היה מנכ"ל המועדון. פרייס נחת בישראל בסוף השבוע.

רז אמיר. אנגלי, מחזק את הכיוון על קין.
ToniKroos
מחוזר באירופה

שליחה על ידי ToniKroos »

האנליסט שלנו זה ניסן קניאס
סמל אישי של משתמש
Smurk
מכונת תארים

שליחה על ידי Smurk »

שמח שקין זה המאמן שהם הולכים עליו. הימור גדול מאוד
Hulk
שחקן העונה

שליחה על ידי Hulk »

נראה שהם לא לומדים מטעויות קין זה הימור גדול מאוד, שלדעתי סיכוי קטן שיצליח..
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Ganjot כתב: 25 יוני 2023, 17:18
Judokan כתב: 25 יוני 2023, 17:10 חלום שיביאו אותו. עוד שחקן עבר שמעולם לא אימן.

אבל העיקר יספרו אחר כך שהמינוי של דגו יותר הזוי והצהבת רוצים להצליח ולא להיות בינוניים.
המינוי של דגו לא הזוי אלא גאוני - הצריך הרבה השקעה ומאמץ (אין לי ספק שדגו היה הראשון חשבו).

תמשיך לזלזל, להכניס את דגו ורובי קין (למרות שלא אימן) באותו משפט...
אני מזלזל בכל ההתבכיינות על כמה המינוי של דגו הזוי וחסר אח ורע בעולם וכל הטענות שרצו פה.
ואז באים הצהבת וממנים כמאמן מישהו עם רקורד מטורף של שנתיים כעוזר מאמן + לא אימן שנתיים אחר כך + בשנה האחרונה הוא אפילו לא עוזר אלא מאמן בקבוצה הראשונה בלידס.

אבל על זה אתם תספרו לי שרובי קין הוא שחקן עבר אז זה לא מביך בכלל ומה פתאום להשוות.
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

Judokan כתב: 25 יוני 2023, 18:24
Ganjot כתב: 25 יוני 2023, 17:18
Judokan כתב: 25 יוני 2023, 17:10 חלום שיביאו אותו. עוד שחקן עבר שמעולם לא אימן.

אבל העיקר יספרו אחר כך שהמינוי של דגו יותר הזוי והצהבת רוצים להצליח ולא להיות בינוניים.
המינוי של דגו לא הזוי אלא גאוני - הצריך הרבה השקעה ומאמץ (אין לי ספק שדגו היה הראשון חשבו).

תמשיך לזלזל, להכניס את דגו ורובי קין (למרות שלא אימן) באותו משפט...
אני מזלזל בכל ההתבכיינות על כמה המינוי של דגו הזוי וחסר אח ורע בעולם וכל הטענות שרצו פה.
ואז באים הצהבת וממנים כמאמן מישהו עם רקורד מטורף של שנתיים כעוזר מאמן + לא אימן שנתיים אחר כך + בשנה האחרונה הוא אפילו לא עוזר אלא מאמן בקבוצה הראשונה בלידס.

אבל על זה אתם תספרו לי שרובי קין הוא שחקן עבר אז זה לא מביך בכלל ומה פתאום להשוות.
הלוואי עליי היכולת להיות כל כך מנותק מהמציאות
בלי ציניות, אני ממש מקנא בך
כובע קש
אלוף המדינה

שליחה על ידי כובע קש »

אם זה המחליף של קראנקה אז אני רגוע
סמל אישי של משתמש
hezildo
אלוף המדינה

שליחה על ידי hezildo »

קין זה גם הימור גדול מאוד, הרזומה שלו באמת לא מרשים. אבל אין מה להשוות את זה לדגו משתי סיבות:
1. בניגוד לדגו לקין אין כשלונות בקבוצות קטנות.
2. בניגוד לדגו קין לא עולה גרושים. אצלנו התקמצנו ולקחו את המאמן הכי זול שמצאו מתחת ליד.
אליפות עם כוכבית 2.0

לא היה כדבר הזה!
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

זאת אומרת שאם במקום דגו, היו ממנים את מטוביץ', זה היה עדיף? כי אין לו עדיין כשלונות?
ואם היו משלמים לו אקסטרה 300 אלף יורו על הדרך, רק בשביל שזה לא יהיה זול?

זה לחפש סיבות בכוח לבלטות למה אנחנו הכי גרועים. אין כאן שום התחלה של סיבה למה לא להשוות. ההבדל היחיד הוא תעודת הזהות הזרה של קין והעובדה שהוא שחקן עבר.

הנה הסבר יותר טוב: בדיוק כמו שאלברמן השתכנע מסיבותיו שלו שדגו הוא המאמן הכי מתאים מבחינתו למכבי (למרות הרזומה המאוד לא מרשים), ככה מנספורד מהסיבות שלו התרשם שרובי קין הוא הכי מתאים לצהבת (למרות 0 ניסיון). מה שאמור להראות לכם שזו לא כזו הזיה מוחלטת כמו שהחלטתם שזה למנות מאמן שהמנהל המקצועי מאוד מתרשם ממנו / מאמין ביכולות שלו.
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

הטיעונים של חזי דיי מגוחכים אני מסכים.
הסיבה שקין זה החתמה שונה לגמרי מדגו היא כמו הסיבה שברדה זו החתמה שונה מדגו.
להיותו של מאמן שחקן עבר גדול יש משמעות. בטח שחקן אגדי. יש סיבה שכל כך הרבה מהמאמנים המוצלחים של אירופה הם שחקני עבר גדולים. זה עוזר להחזיק חדר הלבשה וזה נותן ספתח הרבה יותר טוב לקריירת אימון מאשר להיות מסאי דגו כושל שלא הצליח בליגה שנייה בישראל אבל איכשהו חושבים שזה לא ההחתמה הכי הזויה בהיסטוריה של הענף.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

לא תמצא שום מתאם בין להיות שחקן עבר גדול לבין להיות מאמן טוב. הטענה שזה סיפתח טוב יותר לקריירת אימון מבוססת בעיקר על אנקדוטות ועל זיכרון קצר מפפ.

יש לך מספיק מאמנים אדירים שהם שחקני עבר כושלים או בינוניים במקרה הטוב (בסגנון קלופ, מוריניו, פרגסון, ונגר) בכל הרשימות האלה.
ומצד שני, כל כך הרבה שחקני עבר אגדיים כושלים בענק כמאמנים (ד"ש חם מפירלו וגאטוסו)
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

Judokan כתב: 25 יוני 2023, 20:34 לא תמצא שום מתאם בין להיות שחקן עבר גדול לבין להיות מאמן טוב. הטענה שזה סיפתח טוב יותר לקריירת אימון מבוססת בעיקר על אנקדוטות ועל זיכרון קצר מפפ.

יש לך מספיק מאמנים אדירים שהם שחקני עבר כושלים או בינוניים במקרה הטוב (בסגנון קלופ, מוריניו, פרגסון, ונגר) בכל הרשימות האלה.
ומצד שני, כל כך הרבה שחקני עבר אגדיים כושלים בענק כמאמנים (ד"ש חם מפירלו וגאטוסו)
הם היוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל. יש מתאם ומצאתי, רוב המאמנים שמצליחים ביבשת זה שחקני עבר גדולים. אלא אם כן אתה חושב שכל המועדונים הגדולים הם טיפשים שהם מחתימים שחקני עבר לא מנוסים יותר מדי כמו צ'אבי בברצלונה, זידאן בריאל מדריד, וכו' וכו'.

להגיד שאין לזה השלכות דרמטיות על המאמן אם הוא שחקן עבר או לא זה להתעלם ממשהו שהוא בגדר עובדה.
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

Apoc כתב: 25 יוני 2023, 20:44
Judokan כתב: 25 יוני 2023, 20:34 לא תמצא שום מתאם בין להיות שחקן עבר גדול לבין להיות מאמן טוב. הטענה שזה סיפתח טוב יותר לקריירת אימון מבוססת בעיקר על אנקדוטות ועל זיכרון קצר מפפ.

הם היוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל. יש מתאם ומצאתי, רוב המאמנים שמצליחים ביבשת זה שחקני עבר גדולים. אלא אם כן אתה חושב שכל המועדונים הגדולים הם טיפשים שהם מחתימים שחקני עבר לא מנוסים יותר מדי כמו צ'אבי בברצלונה, זידאן בריאל מדריד, וכו' וכו'.

להגיד שאין לזה השלכות דרמטיות על המאמן אם הוא שחקן עבר או לא זה להתעלם ממשהו שהוא בגדר עובדה.
תן מקור אחד אחד שיעיד על המתאם הזה ויראה שמדובר ב-"עובדה".
אחרת אתה סתם מקשקש.
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

Judokan כתב: 25 יוני 2023, 20:59
Apoc כתב: 25 יוני 2023, 20:44

תן מקור אחד אחד שיעיד על המתאם הזה ויראה שמדובר ב-"עובדה".
אחרת אתה סתם מקשקש.
על סמך מה לברקוזן החתימו את אלונסו כמאמן? על סמך מה ברדה הוחתם בב"ש כמנהל מקצועי ומאמן? על סמך מה זידאן חתם כמאמן בריאל מדריד? צ'אבי בברצלונה?
עכשיו תשאל את עצמך אם מישהו שהוא לא שחקן עבר ועם אותו הרזומה המקצועי היה חותם בכל המועדונים האלה.
אז כולם מפגרים ורק אתה גאון שממציא את הענף כל פעם מחדש? דיי אחי.
Adi81
מחוזר באירופה

שליחה על ידי Adi81 »

הדיון הזה מזכיר את הדיון בהשוואה בין דגו למינוי של רוני לוי בזמנו.
למה המינוי אז של רוני לוי היה הרבה יותר לגטימי מהמינוי של דגו עכשיו?
כי רוני לוי היה שחקן עבר (אמנם שלנו) פיגורה עם שם של שחקן ענק ודגו היה כלום ושום דבר לא כמאמן ולא כשחקן.
קיין הרבה יותר דומה למינוי של רוני לוי מאשר של דגו וזה מתקבל הרבה יותר בהבנה
סמל אישי של משתמש
DelPiero
שחקן העונה
יצירת קשר:

שליחה על ידי DelPiero »

קין זה הימור ועדיין יתנו לו הרבה רקספט מעצם היותו..קין..במיוחד שחקנים זרים.
פה יש לו יתרון על דגו שלא הצליח כשחקן ואפילו לא כמאמן קבוצות קטנות. כאילו דגו בא ללחוץ את היד לקין, מי בא עם יותר ביטחון עצמי למפגש ?

ועדיין אבל זה לא אומר שהוא יהיה מאמן גדול. בכל זאת, זה מהלך שמשדר רצינות. יש להם הרבה עבודה אבל יש להם גם יותר זמן לעבוד מאיתנו.

בקיצור, הם לא צריכים לענייין אותנו יותר מדי כרגע ובכלל. אנחנו המועדון הגדול בארץ ואנחנו תמיד נהיה תלויים רק בעצמנו. שיתחילו לעבוד אצלנו כמו שצריך כבר זה מה שחשוב לי הקיץ הזה
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
סמל אישי של משתמש
hezildo
אלוף המדינה

שליחה על ידי hezildo »

@apoc
@judokan

אולי לא הבנתם את הטיעון שלי, אז אני אחדד אותו:
הבחירה שלהם בקין היא הימור גדול וגם די הזויה אפילו, אבל אני מניח שיש להם סיבה מקצועית כל שהיא.
אצלנו הבחירה בדגו לא היתה מקצועית בכלל, אלא נטו מתוך קמצנות, דגו נבחר רק בגלל שהוא זול ומתחת ליד והוא יהיה יסמן.
אני לא אוכל את הלוקשים שהיה אצלנו שיקול מקצועי כל שהוא במינוי הזה.

ולגבי הרזומה, למאמן שרק התחיל עדיין יש פוטנציאל להצליח.
מאמן שכבר נכשל בקבוצות קטנות הוא משמעותית עם סיכוי הצלחה הרבה יותר נמוך, ולכן שוב פעם המינוי של דגו
הרבה פחות מקצועי מהמינוי של קין.
אליפות עם כוכבית 2.0

לא היה כדבר הזה!
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

hezildo כתב: 25 יוני 2023, 22:07 @apoc
@judokan

הבחירה שלהם בקין היא הימור גדול וגם די הזויה אפילו, אבל אני מניח שיש להם סיבה מקצועית כל שהיא.
אצלנו הבחירה בדגו לא היתה מקצועית בכלל, אלא נטו מתוך קמצנות, דגו נבחר רק בגלל שהוא זול ומתחת ליד והוא יהיה יסמן.

מאמן שכבר נכשל בקבוצות קטנות הוא משמעותית עם סיכוי הצלחה הרבה יותר נמוך, ולכן שוב פעם המינוי של דגו
עם זה אני מסכים
סמל אישי של משתמש
Judokan
סמל ירוק

שליחה על ידי Judokan »

@judokan

הסיבה היחידה שאתה מניח שיש להם שיקול מקצועי כלשהו אבל אצלנו לא היא הדשא של השכן.
אותן טענות בדיוק שתקפות לגבינו במינוי מאמן תקפות לגביהם. הצהבת לא היו יכולים למצוא מאמן עם ניסיון והישגים מוכחים שיסכים להגיע לארץ?
אולי חלק מהחבילה שגולדהאר נתן למנספורד במינוי המאמן זה שיש לו תקציב נמוך יותר כי יש גם פיצויים לקראנקה? או שאחרי איביץ' הוא לא מוכן לשחרר סכומים ענקיים לזה?

בסוף השיקול המקצועי שיש שם הוא שמנספורד התרשם אישית מרובי קין ובחר בו מתוך רשימת המועמדים שהייתה זמינה. בדיוק כמו שאלברמן התרשם מדגו.
בשני המקרים זה הימור ענק ומהלך סופר מוזר. אבל האבחנות שאתה עושה פה הן סופר דקות ודי חסרות משמעות. לקין אין באמת סיכוי הצלחה יותר גבוה מדגו פה על סמך רקורד העבר.
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

Apoc כתב: 25 יוני 2023, 20:26 הטיעונים של חזי דיי מגוחכים אני מסכים.
להיותו של מאמן שחקן עבר גדול יש משמעות. בטח שחקן אגדי. יש סיבה שכל כך הרבה מהמאמנים המוצלחים של אירופה הם שחקני עבר גדולים. זה עוזר להחזיק חדר הלבשה וזה נותן ספתח הרבה יותר טוב לקריירת אימון מאשר להיות מסאי דגו כושל שלא הצליח בליגה שנייה בישראל אבל איכשהו חושבים שזה לא ההחתמה הכי הזויה בהיסטוריה של הענף.

בדקות 22-29, כלכלן ספורט מתייחס לסוגיה הזו. לדעתו, ניסיון כשחקן לא מנבא הצלחה כמאמן.
ובכלל זה פרק מעניין.
סמל אישי של משתמש
DelPiero
שחקן העונה
יצירת קשר:

שליחה על ידי DelPiero »

ברק.י כתב: 25 יוני 2023, 22:50

בדקות 22-29, כלכלן ספורט מתייחס לסוגיה הזו. לדעתו, ניסיון כשחקן לא מנבא הצלחה כמאמן.
ובכלל זה פרק מעניין.
ֿ
בדיוק גילתי את החברה האלה בחיפוש אחר משהו להאזין לו בעבודה
הם אומרים הרבה דברים לא פופולאריים בקרב בפורום, אבל מדברים לעניין. בהשוואה לבן דור וכל הרדיו חיפה זה כמו שמיים וארץ.
חבל שאין במה יותר לקולות כאלה
תמונה

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ברק.י
מכונת תארים

שליחה על ידי ברק.י »

DelPiero כתב: 25 יוני 2023, 22:54

ובכלל זה פרק מעניין.
ֿ
בדיוק גילתי את החברה האלה בחיפוש אחר משהו להאזין לו בעבודה
הם אומרים הרבה דברים לא פופולאריים בקרב בפורום, אבל מדברים לעניין. בהשוואה לבן דור וכל הרדיו חיפה זה כמו שמיים וארץ.
חבל שאין במה יותר לקולות כאלה
הרבה פעמים אני מוצא את עצמי לא מסכים עם הדעות שלהם, אבל לזכותם, הפודקאסט שלהם תמיד ברמה גבוהה.
עושים ראיונות טובים ומנתחים משחקים בצורה מקצועית.

ספציפית כאן, הבחירה בראיון של כלכלן ספורט היא מעולה ויצא להם פרק מעניין מאד.
זה תחום שאף אחד לא באמת מכיר לעומק, אבל כולנו (כלומר, כל האוהדים בעולם) מדברים עליו בביטחון מלא.
סמל אישי של משתמש
hezildo
אלוף המדינה

שליחה על ידי hezildo »

Judokan כתב: 25 יוני 2023, 22:45
@judokan

הסיבה היחידה שאתה מניח שיש להם שיקול מקצועי כלשהו אבל אצלנו לא היא הדשא של השכן.
אותן טענות בדיוק שתקפות לגבינו במינוי מאמן תקפות לגביהם. הצהבת לא היו יכולים למצוא מאמן עם ניסיון והישגים מוכחים שיסכים להגיע לארץ?
אולי חלק מהחבילה שגולדהאר נתן למנספורד במינוי המאמן זה שיש לו תקציב נמוך יותר כי יש גם פיצויים לקראנקה? או שאחרי איביץ' הוא לא מוכן לשחרר סכומים ענקיים לזה?

בסוף השיקול המקצועי שיש שם הוא שמנספורד התרשם אישית מרובי קין ובחר בו מתוך רשימת המועמדים שהייתה זמינה. בדיוק כמו שאלברמן התרשם מדגו.
בשני המקרים זה הימור ענק ומהלך סופר מוזר. אבל האבחנות שאתה עושה פה הן סופר דקות ודי חסרות משמעות. לקין אין באמת סיכוי הצלחה יותר גבוה מדגו פה על סמך רקורד העבר.
אני לא מניח את זה כי הדשא שלהם ירוק (צהוב?) יותר. אני מניח את זה על סמך ההתנהלות בעבר שלנו ושלהם.
אבל בוא נזרום איתך, גם גולדהאר התקמצן. זה לא הופך את המינוי של דגו ליותר סביר. עדיין יש לקין יותר פוטנציאל להצליח מאשר דגו שכבר נכשל.
אני לא אוכל את הלוקש שאלברמן באמת התרשם מדגו, הוא פשוט היה ברירת מחדל אחרי ששחר סגר את הארנק למאמן זר.
אליפות עם כוכבית 2.0

לא היה כדבר הזה!
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

ובכלל זה פרק מעניין.
שמעתי את הפרק, מן הסתם אני שומע כל פודקאסט שקשור למכבי חיפה למרות שנובחים בירוק הוא האחרון ברשימת העדיפויות שלי כי להוציא ראיונות עם כל מיני אנשים שמסקרים את היריבות האירופאיות וכל מיני דברים יותר מעניינים שכאלה, רוב הפרקים שלהם נמרחים על שטויות והם מברברים את עצמם לדעת וקשה לי להחזיק עם זה.

אם להתייחס לעניין הכלכלן ספורט המדובר, נשמע שהוא קצת מתוסכל מזה שמועדונים מעדיפים למנות מאמנים שהצליחו בתור כדורגלנים ולא מסתכלים יותר על האוכלוסיה הכללית.
אני פחות מתייחס לטייטל של האדם אלא למה שהוא אומר, והוא לא אומר הרבה. דיי ברור שיש מקרים של הצלחה ויש מקרים של כישלון כמו שיש מקרים שמאמנים שהם לא שחקני עבר מצליחים ויש כאלה שנכשלים. למדנו בתורת הקבוצות שאי אפשר להגיד "כל" על קבוצה מסוימת אלא אם כל החברים בקבוצה עונים לאותו קריטריון. אז ברור שיש את מראדונה כמו שהוא טוען כדוגמא נגדית וברור שיש את סאקי כדוגמא למאמן שלא בא מכדורגל מקצועני והצליח. אלה אנקדוטות חביבות אבל אין בהן הרבה במה להאחז. לתת דוגמא נגדית ולהגיד שזה מעיד על הכלל? פחות הדעה שלי.

יתרה מכך חשוב לזכור שקבוצת המאמנים שהם שחקני עבר גדולים היא יותר זכירה. אם מישהו הוא שחקן עבר גדול והוא נכשל כמו ואן דר סאר זה יותר זכיר ממישהו שהוא לא שחקן והוא נכשל ואף אחד לא זוכר את השם שלו. אז תודעתית זה יותר יושב בראש ויותר קל להביא שמות של שחקנים גדולים שנכשלו כמאמנים. הם גם מקבלים יותר צ'אנסים (כמו שהוא אומר וצודק). לדעתי הסיבה שכל המועדונים הגדולים סומכים על שחקני עבר יותר מעל מקבילים-ברזומה שהם לא שחקני עבר, זה כי הם רוצים להצליח וחושבים שזה מגדיל סיכויי הצלחה.

לא היו ממנים את זידאן וגווארדיולה וצ'אבי וכל אלה אם הם לא היו שחקני עבר גדולים. ונראה שצדקו.
itaybenji
שחקן החודש

שליחה על ידי itaybenji »

@judokan

כל מילה
יעקב נחנקנו
חזיזוש
הענק הירוק

שליחה על ידי חזיזוש »

hezildo כתב: 25 יוני 2023, 22:07
מאמן שכבר נכשל בקבוצות קטנות הוא משמעותית עם סיכוי הצלחה הרבה יותר נמוך
, ולכן שוב פעם המינוי של דגו
אשמח אם תרחיב בנושא
מאוד מסקרן
SaTla
אלוף המדינה

שליחה על ידי SaTla »

ריינה בונה קבוצה שתגיע לאירופה
סמל אישי של משתמש
Apoc
יו״ר הבורד

שליחה על ידי Apoc »

אשכרה רובי קין מאמן מכבי ת"א, זה סופי
אני בשוק
Kaka
קפטן ירוק

שליחה על ידי Kaka »

בעיניי גם המינוי של קין וגם של דגו הזוי. מה יותר הזוי? לא יודע, כנראה דגו. אבל עדיין הזוי.
סמל אישי של משתמש
The real Tsepo
שחקן העונה

שליחה על ידי The real Tsepo »

מינוי משונה מאוד.
בכל מקרה כמובן שעדיף מקראנקה ששם בוודאות הם היו יודעים מה מקבלים
שלח תגובה